У місті безробітні мають змогу попрацювати поводирями

У місті безробітні мають змогу попрацювати поводирями. луцьк, поводир, безробітні, вади зору, інвалід, outdoor, building, person, ground, clothing, trousers, footwear, fashion, man, coat. A person standing in front of a building

У місті безробітні мають змогу попрацювати поводирями. луцьк, поводир, безробітні, вади зору, інвалідБезробітні, зареєстровані в Луцькому міському центрі зайнятості, матимуть змогу попрацювати на благо суспільства та допомагати людям із вадами зору.

Рішення про організацію громадських робіт у 2017 році виконавчий комітет Луцької міської ради затвердив у середу, 1 лютого.

Громадські роботи у місті організовують для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних. Це – оплачувана, суспільно корисна робота, яка виконується на добровільних засадах.

У 2016 році 15 безробітних допомагали інвалідам по зору, супроводжуючи у потрібні їм установи – в поліклініки, аптеки, магазини, ринки, на транспорті. Загальна сума витрат на заробітну плату за рахунок коштів бюджету міста Луцька та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття склала минулого року 42 тисячі гривень.

Оскільки цьогоріч потреба в супроводі сторонніх для інвалідів по зору залишається актуальною, то громадські роботи проводитимуть і в 2017 році.

Організують роботи за участю Луцького міського центру зайнятості та Волинського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії».

Члени виконкому підтримали проект рішення більшістю голосів.

Софія Січкун

Район.Луцьк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*