У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, table, sitting, indoor, human face, wall, people, group, clothing, woman. A group of people sitting at a table

У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Днями, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування людей з інвалідністю, розповіли про умови та оплату праці, а також вимоги до претендентів на вакансії.

Зокрема, були запропоновані такі вакансії: КП «Благоустрій» – двірник, озеленювач, робітник з благоустрою; Олександрійський районний будинок культури – методист, ТОВ «Олександрійські лазерні технології» – інженер з комп’ютерних систем; ФОП Кузнецова В.І (піцерія «Челентано») – мийник посуду та інші.

Фахівці Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради надали інформацію про послуги особам з інвалідністю щодо навчання, перенавчання та реабілітації.

У заході взяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надали усім бажаючим відвідувачам юридичні консультації.

Цікаву програму підготували та провели фахівці Олександрійської центральної районної бібліотеки. Вони презентували відеопрезентацію досягнень української молоді в різних сферах життя, в тому числі на світовому рівні.

У свою чергу фахівці центру зайнятості розповіли особам з інвалідністю про послуги служби зайнятості щодо пошуку роботи.

Сподіваємось, що проведений захід допоможе особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

О. Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*