У Світловодську людям з інвалідністю допомагає знайти роботу служба зайнятості

У Світловодську людям з інвалідністю допомагає знайти роботу служба зайнятості. світловодськ, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, clothing, wheelchair. A group of people sitting at a table

Особливе ставлення до людей з інвалідністю це один з основних критеріїв оцінки розвитку держави і самого суспільства в цілому. В сучасних країнах особи з інвалідністю вже давно сприймаються повноцінними громадянами, що мають право на працевлаштування. В Україні також приділяється особлива увага громадянам з інвалідністю, які шукають роботу, і вирішувати її покладено на центри зайнятості.

Нещодавно фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості допомогли успішно працевлаштуватись людині з інвалідністю. Пан Сергій за освітою соціальний працівник (отримав освіту в Харківському обліково-економічному технікумі-інтернаті) та має 3 групу інвалідності. Враховуючи складність працевлаштування осіб з інвалідністю, кар’єрний радник рекомендував звернути увагу на вакансію озеленювача, хоча, вона і не відповідала освіті Сергія. Безробітний зацікавився цією вакансією та, з метою визначення безпечності даної зайнятості для стану здоров’я, пройшов повний медичний огляд. Після рекомендацій які надали лікарі, кар’єрний радник Світловодської міськрайонної філії направив Сергія на стажування за професією озеленювач до КП «Житлосвіт 2012». Пройшовши стажування на робочому місті, Сергій показав себе надійним працівником, проявив відповідальне ставлення до роботи, тому роботодавець із задоволенням прийняв його на роботу.

Також до Світловодської міськрайонної філії звернувся Олександр, який має 3 групу інвалідності та освіту молодшого спеціаліста за кваліфікацією «технік-програміст», яку отримав в Світловодському політехнічному коледжі. Працюючи в Державній пожежно-рятувальній частині Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, отримав травму, пов’язану з виконанням службових обов’язків. Коли Олександр звернувся за допомогою у працевлаштуванні, кар’єрний радник запропонував розглянути вакансію охоронника у ТОВ «Світловодський річковий термінал». Він скористався цією пропозицією і зараз плідно працює на цьому підприємстві.

Таким чином, спільними зусиллями Світловодської міськрайонної філії та місцевих роботодавців, на Кіровоградщині все більше осіб з інвалідністю відчувають себе цілком самодостатніми громадянами, завдяки тому, що вони можуть працювати, а значить на рівні з іншими отримувати гідну заробітну плату.

Ірина Сапунова, провідний фахівець з питань зайнятості Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*