У Тернополі ТОВ «Амако Україна» та «АЛС ВЕСТ» пропонували роботу, у тому числі й особам з інвалідністю

У Тернополі ТОВ «Амако Україна» та «АЛС ВЕСТ» пропонували роботу, у тому числі й особам з інвалідністю. тов алс вест, тов амако україна, тернопіль, міні-ярмарок вакансій, центр зайнятості, person, indoor, ceiling, wall, clothing, computer, people, man, room, group. A group of people sitting in a room

У Тернополі ТОВ «Амако Україна» та «АЛС ВЕСТ» пропонували роботу, у тому числі й особам з інвалідністю. тов алс вест, тов амако україна, тернопіль, міні-ярмарок вакансій, центр зайнятості

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій ТОВ «Амако Україна» та ТОВ “АЛС ВЕСТ”.

Фахівець з підбору та адаптації персоналу ТОВ Ірина Білик презентувала присутнім підприємства, охарактеризувавши основні напрямки їх діяльності.

«Амако Україна» займається продажем нової іноземної сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту, запчастин до всіх видів сільськогосподарської техніки, сервісним обслуговування техніки. ТОВ “АЛС ВЕСТ” – офіційний дилер техніки NEW HOLLAND в Рівненській і Тернопільській областях, – повідомила Ірина Білик. – Сьогодні в Тернополі компанія має вакансії інженера з технічної діагностики, є потреба у комірнику та прибиральниках службових приміщень, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю».

Учасники заходу отримали інформацію про умови працевлаштування, соціальні гарантії, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій, про перспективні вакансії, можливості кар’єрного росту.

Безробітні, які зацікавились пропозиціями роботи, активно спілкувались із фахівцем з підбору та адаптації персоналу, залишили свої резюме та контактні дані для подальшого вирішення питання працевлаштування.

У заході взяли участь більше 30 осіб, в т.ч. 4 безробітних з Козівського та 2 з Підволочиського районів.

Наприкінці зустрічі Ірина Білик висловила подяку працівникам центру зайнятості за організацію заходу, зазначивши зручність його проведення; була досягнута домовленість щодо подальшої співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*