У Вінниці люди з інвалідністю можуть отримати державне свідоцтво про здобуття професії (ФОТО)

У Вінниці люди з інвалідністю можуть отримати державне свідоцтво про здобуття професії (ФОТО). реабілітації, інвалідністю, person, human face, fashion accessory, woman, lipstick, girl, clothing, makeover, necklace, hairstyle

_1_21_6_851447527_1

Вінницький центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» став першим в Україні, в якому окрім реабілітації люди з інвалідністю можуть здобути професію та отримати державне свідоцтво.

Загалом в центрі «Поділля» можна здобути 15 професій. До цього колектив закладу йшов більше року. Півтора десятки експертів перевіряли, якість навчання людей з інвалідністю. Комісія моніторила рівень знань слухачів, як проходить управління навчальним процесом, наскільки добре організована робота закладу, чи достатньо фаховими є викладачі і чи всі документи відповідають законодавству.

– Попри різноманітні програми підтримки, людям з інвалідністю все ще важко знайти роботу. Вони часто не можуть навчатися у звичних закладах і їм потрібен особливий підхід. Можливість отримати свідоцтво державного зразка – дозволить конкурувати на ринку праці. Дасть шанс самореалізуватися і не зосереджуватись на проблемі інвалідності, – каже директор центру Роман Штогрин.

Випускники «Поділля» отримуватимуть свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації з відповідними розрядами. За своєю статусністю воно нічим не відрізнятиметься від документів, які видають заклади профтехосвіти. В планах керівництва вже найближчим часом продовжити атестацію інших професій

Довідка. Державна атестація є основною формою державного контролю за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування, типів і форм власності. Вінницький центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» єдиний в області, який навчає незрячих за державним стандартом професії «Оператор комп’ютерного набору».

i-vin.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*