У Вінниці незрячих людей вчать працювати за комп’ютером та етикету спілкування з клієнтами

У Вінниці незрячих людей вчать працювати за комп’ютером та етикету спілкування з клієнтами. вінниця, незрячий, оператор, працевлаштування, інвалідність

У Вінниці незрячих людей вчать працювати за комп’ютером та етикету спілкування з клієнтами. вінниця, незрячий, оператор, працевлаштування, інвалідність

У Вінниці працевлаштовують незрячих людей операторами у контакт-центри. Нині формується група з семи осіб.

«Категорія незрячих людей найменше працевлаштована. З них одиниці працюють. Інші вимушені сидіти по домах у чотирьох стінах. Тому ми і шукаємо проекти, які допоможуть їм працевлаштовуватися, успішно працювати та заробляти гроші. Як всі інші люди», – розповів Вінниця.info Роман Штогрин, керівник Вінницького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Поділля”.

Протягом двох місяців майбутні оператори контакт-центрів мають пройти курси.

«Вивчають етику спілкування з клієнтами. Вивчають роботу за комп’ютером. До прикладу, помацки користуватися клавіатурою», – зауважує Штогрин.

Вже є домовленість із працевлаштуванням у контакт-центр у Вінниці.

«Останніх два роки ми шукаємо практики, де можна працевлаштувати людей з інвалідністю за різними професіями. Відповідно вивчаємо, які мають бути програми. У нас вже працевлаштовані 56 людей з різними формами інвалідності. Змогли влаштувати на 15 різних професій. Починаючи від глухих касирів, завершуючи пакувальниками з ментальними порушеннями. Піцерістами, помічниками кухарів, мерчандайзерами, адміністраторами», – констатує керівник Центру.

Реабілітацію у «Поділлі» нині проходять понад 60 людей з інвалідністю з різних куточків України.

Вінниця.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*