У Вінниці відбудеться тренінг для молоді з інвалідністю «Активне працевлаштування»

У Вінниці відбудеться тренінг для молоді з інвалідністю «Активне працевлаштування». активне працевлаштування, вінниця, самореалізація, тренинг, інвалідність

Інвалідність не позбавляє громадян України права на працю. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту та гідних умов життя. Саме тому, напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості, який щорічно відзначається 20 лютого, департаментом соціальної політики Вінницької міської ради у співпраці з Вінницьким міжрегіональним центром професійної реабілітації «Поділля» та Вінницьким міським центром зайнятості для молоді з інвалідністю віком від 18 до 35 років проводитиметься просвітницький захід з елементами тренінгу на тему: «Активне працевлаштування». Захід відбудеться 19.02.2021 року о 14.30 год. в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці за адресою: вул. Соборна, 50.

Під час проведення заходу його учасники матимуть можливість ознайомитись із послугами професійної освіти, соціально-психологічної реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, які надає Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації «Поділля». У форматі «Живої бібліотеки» перед присутніми виступлять випускники зазначеного закладу зі своїми історіями успіху. Крім того, учасники заходу матимуть можливість безкоштовно пройти професійну діагностику, а також взяти участь у майстер-класі з питань написання резюме.

До участі у заході запрошуємо молодь з обмеженими фізичними можливостями віком до 35 років. Для реєстрації та підтвердження участі необхідно обов’язково зателефонувати за ном. тел.: 50-86-89, або: 097 083 59 98, контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна. Заявки приймаємо до 17.00 год. 16 лютого 2021 року. Увага! У зв’язку з протиепідемічними та карантинними заходами, кількість учасників обмежена!

Організатори сподіваються, що проведення заходу сприятиме працевлаштуванню осіб з обмеженими можливостями, адже люди з інвалідністю можуть бути ефективними працівниками, як і всі інші, і це дасть людині не лише заробіток, а й інші блага: такі як спілкування, можливість самореалізації та кар’єри.

Вінницька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*