У Знам’янці безробітний з інвалідністю дбає про безпечний та безперебійний рух залізничного транспорту (ФОТО)

У Знам’янці безробітний з інвалідністю дбає про безпечний та безперебійний рух залізничного транспорту (ФОТО). знам’янка, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Знам’янці безробітний з інвалідністю дбає про безпечний та безперебійний рух залізничного транспорту. знам’янка, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У квітні поточного року до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, з впевненим наміром знайти роботу, звернувся Олександр В.

За фахом Олександр водій автотранспортних засобів, але внаслідок проблем зі здоров’ям працювати за фахом не має можливості.

Протягом декількох місяців Олександр самостійно відвідував не одне підприємство та пройшов не одну співбесіду з роботодавцем, але постійної роботи, яка б приносила задоволення, чоловік не знайшов. Сповнений сил Олександр не засмучувався і продовжував активно шукати роботу, адже для чоловіка мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї, впевнено будувати плани на майбутнє та йти вперед по життю.

Під час перебування на обліку в службі зайнятості як безробітний, за сприяння кар’єрного радника Знам’янської міськрайонної філії, чоловіка було направлено на індивідуальну співбесіду до Знам’янської дистанції захисних лісонасаджень. ВП «Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень» є структурним підрозділом Регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця, заснованим на державній власності, що входить до сфери управління Міністерства транспорту України, та створеним з метою захисту залізниці від несприятливих природно-кліматичних умов та факторів, забезпечення безперебійного руху залізничного транспорту шляхом проведення лісогосподарських, лісозахисних, лісоохоронних заходів та робіт.

Під час спілкування з Олександром, роботодавець обговорив можливість працевлаштування та наголоcив на обов’язковості проходження попереднього медичного огляду. Маючи велике бажання працювати, чоловік відразу погодився на дану пропозицію.

І результат не забарився. Після проходження медогляду та професійно-кваліфікаційних тестів, Олександрові запропонували посаду робітника на лісокультурних роботах.

Отже мрія Олександра збулася. Якщо людина прагне знайти роботу та цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які здатні допомогти у цьому, то результат (працевлаштування на постійне місце роботи) завжди буде позитивним.

Тетяна Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*