У Знам’янці чоловік з інвалідністю став працівником унікального лікувального закладу

У Знам’янці чоловік з інвалідністю став працівником унікального лікувального закладу. знам’янка, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Знам’янці чоловік з інвалідністю став працівником унікального лікувального закладу. знам’янка, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У червні 2019 року до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, з впевненим наміром знайти роботу, звернувся мешканець сільської місцевості Олександр Д.

За фахом Олександр – електрогазозварник, але, внаслідок складних проблем зі здоров’ям та згідно з рекомендацією індивідуальної програми реабілітації, працювати за фахом чоловік вже не мав можливості.

Протягом декількох місяців Олександр відвідав не одне підприємство та пройшов не одну співбесіду з роботодавцем, але підходящою роботи не було.

У січні 2020 року за сприяння кар’єрного радника Знам’янської міськрайонної філії, Олександра Д. запросили на індивідуальну співбесіду до відділу кадрів Комунальне підприємство «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня». Під час спілкування з Олександром, обговорювалася можливість підбору посади з позмінним графіком роботи та відповідно до стану здоров’я.

Результат не забарився: після проходження медогляду, Олександр працевлаштувався охоронником до вищезазначеного закладу охорони здоров’я.

Тож, якщо людина прагне знайти роботу та цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які здатні допомогти у цьому, то результатом завжди буде працевлаштування колишнього безробітного.

Тетяна Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг з працевлаштування Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*