У Знам’янці школярі з особливими потребами малювали світ професій

У Знам’янці школярі з особливими потребами малювали світ професій. знам’янка, профорієнтаційний захід, центр зайнятості, школа-інтернат, інвалід, person, indoor, clothing, man, group, people, furniture, woman, chair, room. A group of people sitting in a room

У Знам’янці школярі з особливими потребами малювали світ професій. знам’янка, профорієнтаційний захід, центр зайнятості, школа-інтернат, інвалід

Днями, у рамках обласного Місячника сприяння зайнятості інвалідів, з метою поглиблення у школярів знань про світ професій, фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, відвідали учнів спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів.

Для вихованців закладу було проведено різноманітні профорієнтаційні заходи, зокрема профорієнтаційні уроки із серії «Реальне трудове життя» та конкурс малюнків на тему: «Як я уявляю свою професію».

Для учнів старшої шкільної ланки, відбувся профорієнтаційний урок, під час якого школярі дізналися про можливості служби зайнятості у допомозі вибору професії, а саме: проведення тестування, індивідуальна робота зі спеціалістом з професійної орієнтації, надання інформації про стан місцевого ринку праці та спеціальності, що користуються на ньому попитом. Також школярі склали формулу вдалого вибору професії та отримали інформацію про навчальні заклади, у яких можна отримати освіту відповідно до бажаної професії.

Молодші школярі, за допомогою олівців та фарб, старанно малювали власну професійну мрію. Хтось бачить себе вчителем, хтось лікарем, а хтось машиністом автомобільного крану та ін.

Для педагогічних працівників був проведений інформаційний семінар. Його метою стало інформування про послуги державної служби зайнятості, що надаються учням загальноосвітніх навчальних закладів; обговорення загального значення профорієнтації в шкільному віці; взаємодія школи та служби зайнятості з питань профорієнтації учнів; роль психологів та соціальних педагогів у професійному визначення школяра тощо. При проведенні заходів було продемонстровано профорієнтаційні відеоролики з презентаціями професій.

На завершення зустрічі, учні, разом з фахівцями центру зайнятості, дійшли висновку, що девізом, із яким варто йти по життю є слоган «Хочу – можу – треба».

Вчителі, у свою чергу, подякували гостям за візит та позитивно відзначили мотиваційний аспект проведеного заходу, адже це дуже важливо для учнівської молоді, що має особливі потреби.

О. Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*