Учні Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію

Учні Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію. новомиргород, професія, профорієнтаційний урок, центр зайнятості, школа-інтернат для глухих, indoor, table, clothing, wall, computer, person, desk, smile, laptop, woman. A group of people sitting at a desk

Учнівська молодь Новомиргородської загальноосвітньої школи-інтернат для глухих дітей стали учасниками інтерактивного заходу, що організований фахівцями Новомиргородського районного центру зайнятості. Його змістом стало ознайомлення школярів зі світом професій та спрямування їх на правильний вибір професійного майбутнього. Атмосферу для повного взаєморозуміння допомагали створити соціальний педагог школи Людмила Мазуренко та вихователь Валентина Юхимчук.

Структурним елементом заходу було проведення профорієнтаційного уроку, під час якого діти активно знайомилися з описами професій, переліком навчальних закладів, де можливо здобути ту чи іншу професію, працювали на інтернет-сайтах з пошуку роботи.

Учні Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію. новомиргород, професія, профорієнтаційний урок, центр зайнятості, школа-інтернат для глухихУ роботі профорієнтатора приємним було не тільки бачити допитливі очі але і бажання учасників заходу активно обговорювати побачене у відео-презентації, висловити свої думки, бачення, розповісти про вже обрану професію своєю мовою.

Усі охочі отримали практичні поради щодо вибору професії у відповідності до власних вподобань, нахилів та здібностей та визначали професійну спрямованість шляхом проходження експрес-тестування.

У той час, коли учні будували плани на професійне майбутнє, їхні вчителі отримали рекомендації щодо здійснення профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю різного віку.

В. Удовицька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиргородського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*