В області триває місячник сприяння зайнятості інвалідів

В області триває місячник сприяння зайнятості інвалідів. інвалідністю, person, clothing, indoor, group, ceiling, man, footwear, people, computer, conference room. A group of people in a room

_1_11_2_pm564image004_1У рамках обласного місячника сприяння зайнятості інвалідів у Компанїївському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар та міні-ярмарок вакансій.

У ході інформаційного семінару за участю осіб з інвалідністю, зазначалося, що з метою забезпечення трудової та професійної реабілітації громадян зазначеної категорії, їм, як і всім безробітним, які звертаються по допомогу у працевлаштуванні, фахівцями центру зайнятості надається комплекс соціальних послуг.

Також присутніх ознайомили з можливістю проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості та перевагами навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, надали інформацію про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, ознайомили із нормативно-правовими актами з питань соціального захисту людей з інвалідністю та законодавством про зайнятість населення.

_1_11_2_pm447image002_2Цього ж дня відбувся і міні-ярмарок вакансій, під час якого роботодавці пропонували безробітним громадянам вакансії робітників з благоустрою території. Обговорили обсяги запланованих громадських робіт та строки їх проведення. Результатом міні-ярмарку стала домовленість щодо участі 2 осіб у громадських роботах, що організовуються Компаніївською селищною та Першотравенською сільською радами.

Для осіб з інвалідністю діяли й консультпункти з працевлаштування, професійного навчання та перенавчання, юридичних питань тощо.

А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*