В Олександрії громадянам з інвалідністю проведено ярмарок вакансій

В Олександрії громадянам з інвалідністю проведено ярмарок вакансій. олександрія, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалід, інвалідність, table, person, clothing, human face, woman, scene, conference room, computer, man, room. A group of people sitting at a table

В Олександрії громадянам з інвалідністю проведено ярмарок вакансій. олександрія, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалід, інвалідність

Задля реалізації права людей з інвалідністю на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців у необхідних працівниках, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості проведено ярмарок вакансій. Учасниками заходу стали представники підприємств міста Олександрії, що мають потребу в працівниках, серед них: ТОВ «Олександрійський рудоремонтний завод» та ТОВ «ПКП «Кран-Сервіс» та понад 10 громадян з інвалідністю.

Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування інвалідів, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії. На ярмарку вони пропонували вакансії: охоронник та прибиральник виробничих приміщень та ін.

За попередніми результатами ярмарку чотири особи направленні на підприємства для проходження співбесіди та ознайомлення з умовами праці, режимом роботи та ін.

В Олександрії громадянам з інвалідністю проведено ярмарок вакансій. олександрія, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалід, інвалідність

Також цього дня в міськрайонному центрі зайнятості працювали фахівці управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради та місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Вони надавали учасникам заходу консультації з юридичних питань та питань соціального захисту. Зокрема, йшлося про пільги, на які мають право громадяни з інвалідністю, умови отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, забезпечення санаторно-курортними путівками для реабілітації, забезпечення транспортом тощо.

Крім того, дізналися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, зокрема громадянам з особливими потребами, професії та спеціальності, актуальні на ринку праці, отримали іншу корисну інформацію, пов’язану з працевлаштуванням.

На завершення заходу, учасники обмінялися думками та були вдячні за отриманий заряд впевненості в собі, власних силах та можливостях, а також виявили бажання якнайшвидше знайти роботу та стати повноцінними членами суспільства.

О. Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*