В Олександрії людям з інвалідністю пропонували вакансії інженера, менеджера та озеленювача

В Олександрії людям з інвалідністю пропонували вакансії інженера, менеджера та озеленювача. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

В Олександрії людям з інвалідністю пропонували вакансії інженера, менеджера та озеленювача. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю.

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, розповіли про умови та оплату праці, а також вимоги до претендентів на вакансії.

Безробітним пропонувалися вакансії інженера-конструктора, менеджера (управителя) з маркетингу (ТОВ «Олександрійська машинобудівна група»); двірника, озеленювача, робітника з благоустрою, вантажника (КП «Благоустрій»); прибиральник службових приміщень (ТОВ «ОЗК») та інші.

У заході взяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надавали відповіді на запитання відвідувачів та юридичні консультації.

У свою чергу фахівці Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради надали особам з інвалідністю інформацію про послуги щодо навчання, перенавчання та реабілітації.

Цікаву програму про здоровий спосіб життя, правильне збалансоване харчування, правильне мислення та правильні вчинки підготували та провели фахівці Центральної районної бібліотеки ім. Чижевського.

У заході взяли участь понад 30 безробітних осіб з інвалідністю. Один безробітний отримав направлення на роботу.

Сподіваємось, що проведений захід допоможе особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

Тетяна Балдачевська, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*