В Олександрії відбувся Ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

В Олександрії відбувся Ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, clothing, indoor, woman, box, human face, people, man, group, table. A group of people sitting at a table in front of a box

В Олександрії відбувся Ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Уже багато років Олександрійський міськрайонний центр зайнятості співпрацює з підприємствами міста та району в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю. Приємно бачити, що є небайдужі роботодавці, які допомагають вирішити питання працевлаштування таких безробітних.

Наразі в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості для працевлаштування громадян з інвалідністю зареєстровано 12 актуальних вакансій. Серед них: лікар – стоматолог, методист культурно – освітнього закладу, охоронник, підсобний робітник, мийник посуду та інші. З метою прискорення укомплектування зазначених вакансій центром зайнятості проводяться різнопланові інформаційно – масові та організаційні заходи.

Так, наприклад, 21 листопада 2018 року у рамках декади зайнятості для людей з інвалідністю проведено ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. У заході взяли участь комунальне підприємство «Благоустрій», МЛПЗ Стоматполіклініка, управління праці та соціального захисту Олександрійської міської ради, Олександрійський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цікаву програму запропонували працівники центральної районної бібліотеки ім. Д. Чижевського.

Представник Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги надав консультації з юридичних питань та ознайомив з переліком послуг, які надає установа.

Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

З початку року працевлаштовано близько 50 осіб з інвалідністю.

Н. Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського МРЦЗ

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*