В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, ярмарок вакансій, інвалід, інвалідність, person, indoor, table, human face, sitting, clothing, curtain, smile, woman, group. A group of people sitting at a table

В Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, ярмарок вакансій, інвалід, інвалідність

В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування інвалідів, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії.

Пропонували вакансії КП «Благоустрій» (двірник, озеленювач), МП «Неємія» (двірник), ТОВ «Олександрійський рудоремонтний завод» (прибиральник виробничих приміщень), МКЛПУ – стоматполіклініка (лікар-стоматолог), Наркологічний диспансер (сестра медична) та Олександрійський РБК (методист).

Фахівці управління праці та соціального захисту населення міської ради надали інформацію про послуги, які надаються цим громадянам. У свою чергу, фахівці місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали шукачам роботи юридичні консультації.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області провів роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

Як підсумок заходу – 2 особи з інвалідністю по закінченню ярмарку вакансій направлені на підприємства для співбесіди безпосередньо на робочому місці. Сподіваємось, що ці громадяни найближчим часом отримають роботу.

Т.Балдачевська, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*