Від безробітного – до директора підприємства: історія успіху кропивничанина з інвалідністю

Від безробітного – до директора підприємства: історія успіху кропивничанина з інвалідністю. безробітний, підприємство, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Від безробітного – до директора підприємства: історія успіху кропивничанина з інвалідністю. безробітний, підприємство, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

«Сьогодні я –директор кондитерського підприємства. Я відчуваю себе на своєму місці, адже добре обізнаний у сферах товарного обігу та економічної діяльності. Своїм професійним успіхом я завдячую службі зайнятості, адже два роки потому я був направлений менеджером на це ж підприємство», – згадує керівник ТОВ «ЯРП» пан Роман, колишній безробітний.

Тривалий час чоловік разом із сім’єю проживав у місті Кременчук Полтавської області, де отримав досвід роботи на посадах комерційного директора, менеджера з логістики та начальника відділу збуту і маркетингу. З часом, маючи проблеми з опорно-руховим апаратом, працювати чоловікові ставало складніше, тому він був змушений звільнитися за станом здоров’я.

Серед питань, які постали після звільнення з роботи – переїзд до Кіровоградщини, малої батьківщини пана Романа.

Активний, цілеспрямований та ініціативний чоловік одразу звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, де почав активно шукати роботу, яка відповідала б його стану здоров’я та надала б можливості реалізувати свій потенціал. Пан Роман відвідував ярмарки вакансій, семінари, а також переглядав актуальні вакансії на сайтах з пошуку роботи та у ЗМІ.

За рекомендаціями фахівців міськрайонного центру зайнятості чоловік звертався й до підприємств міста за зареєстрованими та перспективними вакансіями.

Одна із співбесід, на яку було направлено чоловіка, принесла результат: Романові було запропоновано роботу на підприємстві, що займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів. За результатами успішної співбесіди чоловіка одразу ж прийняли на вакантне місце. Професійний досвід, наполегливість та креативні ідеї допомогли йому не лише закріпитися на підприємстві, а й очолити його.

«Наше підприємство поступово розвивається та набирає обертів, тому співпраця з центром зайнятості продовжується. Але сьогодні я вже у ролі роботодавця. На теперішній час нами створено 11 нових робочих місць і усі вони укомплектовані за допомогою центру зайнятості», – наголошує пан Роман.

Владислава Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*