Відчувати себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні – це – саме те, що потрібно кожній людині

Відчувати себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні – це – саме те, що потрібно кожній людині. світловодськ, працевлаштування, соціальна послуга, центр зайнятості, інвалідність, outdoor, grass, building, street, cow, road, statue, car, vehicle, land vehicle. A white cow walking down the street in front of a building

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості Кіровоградської області, мають можливість без перешкод отримання широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи та індивідуальних програм реабілітації. Зокрема, це послуги з підбору роботи, у т.ч. тимчасової, профорієнтації, професійного навчання та ін.

«Ми приділяємо значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнано робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців цим громадянам надають психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування. Для набуття впевненості у власних силах, повернення до трудової діяльності для осіб з інвалідністю організовуються семінари з техніки пошуку роботи, спеціалізовані семінари, тренінги та ін.», – розповів Ілля Домбровський, директор Світловодського міськрайонного центру зайнятості.

З початку цього року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 2 особи з числа громадян з інвалідністю.

Зокрема, пану Віктору знайти самотужки підходящу роботу не вдалося. Втративши надію, він звернувся до міськрайонного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні.

Відчувати себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні – це – саме те, що потрібно кожній людині. світловодськ, працевлаштування, соціальна послуга, центр зайнятості, інвалідність

Отримавши відповідні інформаційні, консультаційні послуги, підтримку та поради фахівців щодо успішної співбесіди з працедавцем, чоловік отримав роботу в фермерському господарстві «ВК і К».

Сьогодні Віктор успішно працює контролером. На його думку, відчувати себе потрібним та впевненим у завтрашньому дні – це – саме те, що потрібно кожній людині.

Н. Котова, провідний фахівець з аналізу ринку праці відділу інформаційних систем Світловодського МРЦЗ

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*