Відкриття особами з інвалідністю власного бізнесу – заслуга кар’єрних радників

Відкриття особами з інвалідністю власного бізнесу – заслуга кар’єрних радників. никополь, бизнес, кар’єрний радник, центр зайнятості, інвалідність

Відкриття особами з інвалідністю власного бізнесу – заслуга кар’єрних радників. никополь, бизнес, кар’єрний радник, центр зайнятості, інвалідність

Від невпевненості у власні сили – до організації бізнесу. Фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості допомогли безробітній особі з інвалідністю Сергію повірити у себе та започаткувати власну справу. Відтепер чоловік надає послуги консалтингу з управління та маркетингу, має постійних клієнтів та не зупиняється на досягнутому

Професійна інтеграція осіб з інвалідністю в суспільство – один із головних напрямків роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості, тому що саме робота – кращий антидепресант, а для працездатних осіб з інвалідністю будь-яка трудова діяльність – це можливість комунікації та повноцінної інтеграції в суспільство.

У травні 2019 року до Нікопольського міськрайонного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернувся безробітний Сергій, який має статус особи з інвалідністю. На жаль, на момент першого звернення, вакансії, яка б відповідала професійному досвіду, освіті та рекомендаціям лікарів для Сергія не знайшлося. Чоловіка направили до кар’єрного радника, де опираючись на рекомендації «Індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю» фахівець склав для безробітного індивідуальний план працевлаштування. На етапі співпраці з кар’єрним радником відчувалась невпевненість у завтрашньому дні та пригнічений стан чоловіка, але у нього була мета – знайти роботу, інтегруватися у суспільство та жити повноцінно.

Чоловіку надали послуги з професійної орієнтації, навчили навичкам самореалізації, розповіли про можливість стати підприємцем та започаткувати свій бізнес.

Кар’єрний радник запропонував Сергію відвідати семінари: «Використання джерел інформації про вакансії», «Підготовка резюме», «Як розпочати свій бізнес» та отримати консультацію щодо започаткування власної справи.

Ці заходи дали можливість чоловіку повірити у власні сили та мрії. З липня 2019 року безробітний отримав виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності та відкрив власну справу «Надання послуг консалтингу з управління та маркетингу».

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*