Вихованці Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію

Вихованці Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію. новомиргород, глухий, профорієнтаційний захід, центр зайнятості, школа-інтернат, person, floor, smile, clothing, wall, indoor, group, human face, posing, standing. A group of people posing for the camera

Вихованці Новомиргородської школи-інтернат для глухих обирали професію. новомиргород, глухий, профорієнтаційний захід, центр зайнятості, школа-інтернат

Вихованці Новомиргородської загальноосвітньої школи-інтернат для глухих дітей стали учасниками профорієнтаційного заходу, що організований фахівцями районного центру зайнятості. Його змістом стало ознайомлення школярів зі світом професій та спрямування їх на правильний вибір професійного майбутнього. Атмосферу для повного взаєморозуміння допомагали створити соціальний педагог школи Людмила Мазуренко та вихователь Валентина Юхимчук.

Структурним елементом заходу було проведення профорієнтаційного уроку, на якому розглядались питання щодо вибору професії та ринок праці, визначення формули вибору професії, типові помилки при виборі професії та професії, яких потребує наш регіон.

Учням було продемонстровано серію «Робота мрії. Як її знайти?» розважально-освітнього серіалу «Пошук роботи». Також було надано інформацію про можливість пройти он-лайн тестування на сайтах: «Моя кар’єра», «Профорієнтація: зробимо свідомий вибір», «Комплексна профорієнтаційна діагностика «Абітурієнт». Також надано інформацію про можливість пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію фахівця з профорієнтації.

У роботі профорієнтатора приємним було не тільки бачити допитливі очі, але й бажання учасників заходу активно обговорювати побачене у відеопрезентації, висловити свої думки, бачення, розповісти про вже обрану професію своєю мовою.

У той час, коли учні будували плани на професійне майбутнє, їхні вчителі отримали рекомендації щодо здійснення профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю різного віку.

В.Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиргородського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*