Є бажання працювати – буде і робота

Є бажання працювати – буде і робота. компаніївка, адаптація, вади здоров’я, працевлаштування, центр зайнятості, tree, outdoor, flower, clothing, person, red, woman, plant, rose, garden. A person sitting on a red flower in a garden

Є бажання працювати – буде і робота. компаніївка, адаптація, вади здоров’я, працевлаштування, центр зайнятості

Одна з найбільш нагальних потреб громадян, які мають вади здоров’я – це потреба працювати й бути корисними суспільству, усвідомлювати власну значущість тощо.

Фахівці Компаніївського районного центру зайнятості приділяють особливу увагу, усіляко сприяють цим громадянам в успішній адаптації до трудового життя шляхом налагодження тісної співпраці із роботодавцями та іншими соціальними партнерами, шукають нові підходи до вирішення питання їхнього працевлаштування. У роботі з даною категорією громадян фахівці районного центру зайнятості застосовують комплексний та індивідуальний підхід до кожної особи, виходячи з її можливостей, з обов’язковим врахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії.

Так, наприклад, Ніна Олександрівна після невдалих спроб самостійного пошуку роботи звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Компаніївського районного центру зайнятості.

Фахівці районного центру зайнятості надали жінці інформацію про спектр послуг, що надає служба зайнятості населенню, актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, ознайомили з переліком затребуваних професій. Жінці запропонували пройти стажування безпосередньо на робочому місці в Компаніївському відділенні поліції на посаді прибиральника службових приміщень. Із даною пропозицією Ніна Олександрівна із задоволенням погодилася і, як результат, після проходження стажування була працевлаштована.

Директор районного центру зайнятості Юрій Орленко говорить: «Якщо людина прагне знайти роботу і цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які здатні допомогти у цьому, то у підсумку маємо позитивний результат – їхнє працевлаштування».

А.Ярощук, провідний фахівець з питань зайнятості Компаніївського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*