З початку року близько 300 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

З початку року близько 300 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю знайшли роботу за сприяння служби зайнятості. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, man, clothing, computer, laptop. Aidan Turner with a bicycle in front of a laptop

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого міськрайонного центру зайнятості або філії обласного центру зайнятості області, мають можливість без перешкод отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій медико-соціальних експертних комісій. Зокрема, це послуги з підбору роботи, у т.ч. тимчасової, професійного навчання, профорієнтації та ін.

«Ми приділяємо значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнане робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців надають цим громадянам психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування. Для набуття впевненості у власних силах, повернення до трудової діяльності для осіб з інвалідністю організовуються семінари з техніки пошуку роботи, спеціалізовані семінари, тренінги та інші заходи», – розповіла Вероніка Шишкарьова, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

З початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 293 особи з числа громадян з інвалідністю, з них 3 особи отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, 74 особи проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Зокрема, цьогоріч здобували професії бухгалтера, кухаря, швачки, електрогазозварника, робітника фермерського господарства, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, оператора служби перевезень, обліковця, водія автотранспортних засобів охоронника, продавця продовольчих товарів та інші.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 77 осіб цієї категорії громадян.

Станом на 01 грудня 2018 року в службі зайнятості області було зареєстровано 443 безробітні особи з інвалідністю, з них 347 безробітних отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які, за інформацією роботодавців, можуть бути працевлаштовані громадяни зазначеної категорії, становить понад 160.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*