З початку року на Кіровоградщині знайшли роботу понад 200 осіб з інвалідністю

З початку року на Кіровоградщині знайшли роботу понад 200 осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, human face, indoor, person, laptop, clothing, people, man, group, computer, working. A group of people sitting at a table with a laptop

Протягом січня-червня 2019 року послуги міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості отримували 964 безробітних особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості області, становила 202 особи, що на 1,5 % більше, ніж у січні-червні 2018 року. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску працевлаштовано 4 особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 77 осіб, що у 2,2 рази більше, ніж у січні-червні 2018 року.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості у січні-червні 2019 року проходили 53 безробітних особи, що на 20,5% більше, ніж у січні-червні 2018 року.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 929 безробітних особи з інвалідністю, що 1,3% менше, ніж у січні-червні 2018 року.

З початку року на Кіровоградщині знайшли роботу понад 200 осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Станом на 1 липня 2019 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 502 особи. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 167 одиниць, що на 2,5% більше, ніж на 1 липня 2018 року.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*