З початку року на Рівненщині працевлаштували 343 особи з інвалідністю

З початку року на Рівненщині працевлаштували 343 особи з інвалідністю. рівненщина, вакансія, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значимість, поліпшити добробут. Вони потребують особливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. «Впродовж січня-листопада 2022 року послугами Рівненської обласної служби зайнятості скористалися понад 1,7 тис. людей з інвалідністю, з них 1,6 тис. осіб з інвалідністю мали статус безробітного. З початку року за допомогою служби зайнятості отримали роботу 343 особи з інвалідністю. За направленням служби зайнятості 118 безробітних людей з інвалідністю проходили професійне навчання. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 45 осіб. Профорієнтаційними послугами охоплено майже понад 1,3 тис. осіб» – зазначив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

В базі вакансій Рівненської обласної служби зайнятості з початку року налічувалося 282 вакансії, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю, з них 84 вакансії укомплектовано. Актуальними на ринку праці є такі професії та спеціальності: адміністратор, касир торговельного залу, продавець-консультант, виробник харчових напівфабрикатів, швачка, фахівець з комп’ютерної графіки, підсобний робітник, звукорежисер, логіст, лікар-терапевт, дояр, укладальник-пакувальник, прибиральник службових приміщень та інші.

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. 63-36-52 (сектор інформаційної роботи)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*