З початку року послугами служби зайнятості скористалося майже 1,7 тис. безробітних громадян з інвалідністю

З початку року послугами служби зайнятості скористалося майже 1,7 тис. безробітних громадян з інвалідністю. черкаська область, безробітний, профорієнтація, служба зайнятості, інвалідність, human face, indoor, person, laptop, clothing, people, man, group, computer, working. A group of people sitting at a table with a laptop

Черкаська область. Протягом січня-лютого послуги обласної служби зайнятості отримували 1 694 безробітних громадян з інвалідністю. Загалом за сприяння обласного центру зайнятості працевлаштували 94 особи.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 2 особи з інвалідністю. Кількість залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 39 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходило 59 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1 539 безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 березня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1 321 особу, з них 1 200 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 59 одиниць.

Прес-служба ОДА

Черкаська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*