Зайнятість громадян з інвалідністю: у Кропивницькому відбувся міні-ярмарок вакансій

Зайнятість громадян з інвалідністю: у Кропивницькому відбувся міні-ярмарок вакансій. кропивницький, міні-ярмарок вакансій, підприємство, центр зайнятості, інвалідність

Зайнятість громадян з інвалідністю: у Кропивницькому відбувся міні-ярмарок вакансій. кропивницький, міні-ярмарок вакансій, підприємство, центр зайнятості, інвалідність

01 грудня, у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід відбувся на замовлення комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація» міської ради міста Кропивницького».

Інспектор відділу кадрів комунального підприємства Тетяна Лушняк охарактеризувала основні напрямки діяльності підприємства, розповіла про умови та оплату праці, специфіку виконання робіт, а також вимоги до претендентів на вакансії. Безробітним пропонувалися вакансії підсобного робітника, прибиральника службових приміщень.

«Працевлаштування людей з інвалідністю – щоденна робота, яку здійснює служба зайнятості. У своїй діяльності служба зайнятості приділяє цій категорії громадян особливу увагу, шукає нові підходи до вирішення питання їхнього працевлаштування. При цьому, обов’язково враховуються рекомендації медико-соціальної експертної комісії», – наголосила фахівчиня центру зайнятості Людмила Міщенко.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з представником роботодавця, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

У заході узяли участь 9 осіб. Більшість з них зацікавилися пропозиціями та отримали запрошення на співбесіду. Загалом, за сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості від початку року було працевлаштовано понад 70 осіб з інвалідністю.

Людмила Міщенко, провідний фахівець з питань зайнятості Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*