Зайнятість осіб з інвалідністю – спільна турбота

Зайнятість осіб з інвалідністю – спільна турбота. знам’янка, особливими потребами, самореалізація, центр зайнятості, інвалідність, sky, outdoor, grass, track, train, rail, land vehicle, vehicle, locomotive, station. A train is parked on the side of a road

Зайнятість осіб з інвалідністю – спільна турбота. знам’янка, особливими потребами, самореалізація, центр зайнятості, інвалідністьУдосконалення конструктивного співробітництва з роботодавцями у напрямку забезпечення зайнятості населення, зокрема тих громадян, які на рівних не можуть конкурувати на ринку праці, є одним із важливих напрямів діяльності Знам’янського міськрайонного центру зайнятості. Роботодавці Знам’янщини вже змогли оцінити переваги партнерства зі службою зайнятості.

Наприклад, Локомотивне депо Знам’янка − одне із підприємств залізничного транспорту, яке спеціалізується на функціонуванні інфраструктури залізничного транспорту. Висока якість проведення ремонтних робіт рухомого складу, модернізація електровозів системами від саморозчіпів поїздів та кодовими бортовими датчиками, ремонт авторозчіпних пристроїв – основні засади роботи Локомотивного депо. Запровадження новітніх технологій, здійснення реконструкції та переоснащення депо, дозволяє значно скоротити терміни виконання ремонтних робіт будь-якого рівня складності та обсягу.

На підприємстві розуміють, що його успішність залежить від кваліфікованих кадрів. Депо досягло великих успіхів саме завдяки фахівцям своєї справи. Тому керівництво дбає про персонал: створює належні умови праці та забезпечує соціальні гарантії для своїх працівників.

Протягом останніх двох років в Локомотивне депо, за сприяння служби зайнятості, працевлаштовано 85 осіб, із них – 6 з обмеженою працездатністю, на такі посади як оператор котельні, слюсар з механоскладальних робіт, помічник машиніста електровоза, сторож та інші.

Досвід переконує, що працівники, які мають інвалідність, вкладають душу у свою роботу, оскільки для людини з особливими потребами вона залишається гарною можливістю для самореалізації.

Л.Кушинова, Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського міськрайонного центра зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*