Зайнятість – запорука повноцінного життя

Зайнятість – запорука повноцінного життя. жовті води, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Зайнятість – запорука повноцінного життя. жовті води, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості приділяють особливу увагу працевлаштуванню та соціальному супроводу людей з інвалідністю. Одним з прикладів успішної роботи фахівців у цьому напрямку є працевлаштування Івана Яворського

За час 30-річної діяльності державної служби зайнятості, працевлаштування осіб з інвалідністю – було і залишається одним з пріоритетних напрямків роботи, адже клієнти даної категорії потребують індивідуального підходу та соціального супроводу у вирішенні питань зайнятості.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі історію мешканця м. Жовті Води – Івана Яворського.

У березні цього року чоловік втратив роботу. Розуміючи, що самотужки йому буде важко знайти себе на місцевому ринку праці, він звернувся по допомогу до фахівців Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Відзначивши високий рівень прагнення клієнта до зайнятості, кар’єрна радниця склала для пана Івана індивідуальний план працевлаштування враховуючи рекомендації МСЕК. Допомогла скорегувати резюме та надала поради стосовно підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Зусиллями кар’єрного радника пошук підходящої роботи завершився успішним працевлаштуванням – Іван Яворський був працевлаштований на посаду робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків в Комунальному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «ДИВОСВІТ».

«Робота для мене – це в першу чергу можливість комунікації з суспільством, а вже потім засіб заробітку», – зауважує колишній безробітний Іван Яворський.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*