Запорука успіху – активна життєва позиція

Запорука успіху – активна життєва позиція. центру зайнятості, window, person, bicycle, indoor, bicycle wheel, wheel. A person sitting at a desk with a laptop

Одним із найважливіших завдань у роботі фахівців Маловисківського районного центру зайнятості є допомога громадянам з інвалідністю у працевлаштуванні. Під впливом багатьох факторів, серед яких є невпевненість у собі, вплив суспільства, почуття непотрібності, людина, яка має інвалідність втрачає можливості для самореалізації.

Тетяна Василівна є запереченням усіх вищезазначених тез. Цілеспрямована, впевнена, активна, комунікативна, організована – саме так можна охарактеризувати цю жінку.

Жінка тривалий час працювала головним економістом у фінансовому управлінні районної державної адміністрації. Але так сталося, що обставини змусили Тетяну Василівну залишити роботу.

«Після звільнення я спробувала здійснити пошук роботи власними силами, – ділиться думками Тетяна. – На жаль, реалії сьогодення невтішні – самостійний пошук результатів не дав. Тому і вирішила по допомогу у працевлаштуванні звернутися до Маловисківського районного центру зайнятості».

Перебуваючи на обліку, Тетяна Василівна відвідала низку різнопланових заходів, у т. ч. й інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», під час якого отримала більш поглиблену інформацію про порядок започаткування підприємництва; зрозуміла, що це шанс зайнятися улюбленою справою й самостійно створити для себе робоче місце.

Відразу, без вагань, вирішила, що за сприяння служби зайнятості відкриє власну справу. І над вибором виду діяльності довго не роздумувала, хотіла зайнятися тим, до чого звикла, що їй добре знайоме і до душі – бухгалтерська справа.

Маючи практичний досвід у фінансовій сфері, жінка на початковому етапі власного бізнесу зуміла організувати роботу таким чином, що у короткий строк заплановане стало реальністю. Клієнти самі її знаходять, адже бухгалтер має гарну репутацію у місті як справжній професіонал.

Сьогодні Тетяна Василівна говорить: «Тепер, започаткувавши власний бізнес, я почала працювати ще більш натхненно, справа приносить мені задоволення та фінансову незалежність, це справа за покликанням».

І. Косячук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*