«Завдяки службі зайнятості, я відчуваю себе повноцінним членом суспільства»

«Завдяки службі зайнятості, я відчуваю себе повноцінним членом суспільства». дніпро, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, clothing, furniture, man, indoor, footwear, smile, seat, people, human face. A couple of people that are sitting on a chair

Так говорить колишній безробітний Василій П, який має групу інвалідності. У Дніпровському районному центрі зайнятості чоловіку допомогли знайти роботи, яка відповідає його можливостям, а роботодавці – відповідального робітника

Щодня до служби зайнятості звертаються тисячі людей. А це – тисячі окремих життєвих історій. Адже втрата роботи для багатьох стає переломним моментом у житті, крутим віражем у розміреному плині повсякдення.

Серед клієнтів служби зайнятості є такі, які потребують особливого підходу, а саме – особи з інвалідністю. Завдання фахівців служби зайнятості – для кожної людини підібрати особливий індивідуальний шлях вирішення соціальних проблем. Дієвим способом повернення до повноцінного життя осіб з інвалідністю, є вирішення проблеми їхньої зайнятості шляхом легального працевлаштування, в чому ключову роль відіграє служба зайнятості.

Так, у 2017 році до Дніпровського районного центру зайнятості звернувся Василій П. — інвалід ІІІ групи.

Досить тривала перерва у трудовій діяльності стала наслідком невпевненості у власних силах.

У результаті участі в інформаційних навчальних семінарах та тренінгах служби зайнятості чоловік значно підвищив впевненість у своїх можливостях, усвідомив власні сильні та слабкі сторони, розвинув комунікативні навички.

Лише завдяки злагодженій роботі фахівців Дніпровського районного центру зайнятості та ефективній співпраці з роботодавцями, стало можливим працевлаштувати Василія Петровича до «ПрАТ «ДНІПРОПЛАСТМАС» на посаду сторожа, узгодивши при цьому як потреби підприємства, так і можливості безробітного.

Колишній безробітний вдячний фахівцям Дніпровського районного центру зайнятості за підтримку та отримане робоче місце. «Я переконаний – можливості для працевлаштування інвалідів є, необхідно тільки ними скористатися та докласти власних зусиль. Тепер, завдячуючи службі зайнятості, я відчуваю себе повноцінним членом суспільства», – говорить колишній безробітний Василій.

Прес-служба Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*