Український медик унікальною технологією ставить на ноги дітей із ДЦП (ВІДЕО)

1 06 383735605 2. дцп, лікування

  1 06 383735605 1В українця готовий повчитися увесь світ

Докторові медичних наук Володимиру Козявкіну вдається творити дива: ставити на ноги діток із ДЦП. І по це диво їдуть у Трускавець з усього світу, — йдеться в сюжеті ТСН-Тижня.

Школа, вечірки, подорожі недоступні для більшості дітей з ДЦП. Десятки тисяч малюків ховаються у стінах квартир чи лікарняних палат. В Україні — майже двадцять тисяч дітей з церебральним паралічем. Їхня кількість зростає щороку в цілому світі. Але єдиного ефективного методу лікування жодна держава не пропонує.

Метод українського професора відомий як один із чотирьох найефективніших. Лікар приймає десятки тисяч пацієнтів із п’ятдесяти країн світу. Діти, які не могли ходити роками, зараз бігають.

Зауважмо, що неможливо уявити, що відчуває дитина з важким випадком ДЦП. Будь-яка спроба сісти або зробити крок спричиняє пекельний біль, тож бажання змінюватись — нульове.

Метод Козявкіна полягає у тому, що йому вдалося поєднати ігротерапію, і апітерапію, і масажі, і корекцію хребта. Тому центр лікування хворих схожий на величезний конструктор. Приміром, у комп’ютерних іграх дитина, наче солдат-інвалід з відомого фільму знаходить свого аватара і, поринаючи у віртуальний світ, вчиться реально керувати своїми руками і ногами.

Корекція хребта, масаж обличчя, вібропроцедури, апітерапія, лікування за допомогою світла, кольорів і тварин — уся ця мозаїка складає дитину докупи і піднімає на ноги.

Лікування в центрі — недешеве. В Україні бюджетним коштом вже кілька років тут лікуються діти-сироти. Грошима підтримує своїх маленьких громадян влада Швеції, Арабських Еміратів, Кувейту, Катару, Росії.

Український лікар хоче навчити іноземних та вітчизняних колег своїй методиці. Його система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації — це один з небагатьох прикладів, коли Україна пропонує на експорт не сировину, а нові унікальні технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*