260 захисників України взяли участь у Національному відборі на «Ігри Воїнів» у США (ФОТО)

260 захисників України взяли участь у Національному відборі на «Ігри Воїнів» у США (ФОТО). warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, змагання

260 захисників України взяли участь у Національному відборі на «Ігри Воїнів» у США. warrior games, ігри воїнів, ветеран, військовослужбовець, змагання

15-16 травня у Києві відбулися Національні змагання «Ігри Воїнів» (Warrior Games). Україна вперше бере участь в цьому міжнародному мультиспортивному заході для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків.

Учасників змагань привітали Президент України Володимир Зеленський.

Голова держави зазначив, що кожен з ветеранів-спортсменів є доказом того, що спорт є силою, яка об’єднує, навчає, відновлює, розвиває та дозволяє всім нам рости.

«Як воїни, і як спортсмени, ви є свідченням того, що українці ніколи не здаються. Ви надихали нас своєю службою в зоні бойових дій, а сьогодні продовжуєте це робити на спортивному майданчику. Ви надихаєте суспільство силою свого тіла і свого духу. Ви надихаєте всю нашу країну завжди шанувати тих, хто їй служить», – наголосив Президент.

Впродовж двох днів на п’яти локаціях столиці більше 260 українських захисників змагалися в 11-ти адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

За результатами змагань через два тижні буде оголошено склад Національної збірної України, яка вперше представить нашу країну на міжнародних змаганнях «Ігор воїнів» у вересні 2021 року у США. В них візьме участь понад 500 учасників бойових дій з 8 країн світу (США, Великобританія, Канада, Австралія, Нідерланди, Грузія, Данія, Україна).

«Ми стали свідками народження першої в історії України Національної збірної команди ветеранів, яка представить нашу державу на Warrior Games. Для нас – кожний учасник відбору є героєм. Свого часу наші ветерани стали на захист рідної землі та ціною власного здоров’я боронили територіальну цілісність та суверенітет України. А наразі, під час цих спортивних змагань, попри біль та втому, наші воїни здобули перемогу над собою, та мотивували інших до успіху. Ми віримо в наших сильних та мужніх хлопців та в успіх нашої ветеранської збірної на іграх в США», – зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Довідково.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року. Цьогоріч ветеранські змагання проходитимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США.

Відбір та підготовку збірної України 2021 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», Федерацією стронгмену України, БФ «Повернись живим» та за підтримки міжурядової робочої групи.

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*