В Україні створять п’ять реабілітаційних центрів за методикою Козявкіна

1 19 254687 2. козявкіна, реабілітації

  1 19 254687 1

Про це під час робочого візиту на Львівщину повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса Багатирьова, яка у суботу відвідала Міжнародну клініку відновного лікування Володимира Козявкіна у Трускавці, де ознайомилась із новітніми методиками лікування дитячого церебрального паралічу.

«Сьогодні ми мали змогу поспілкуватися із пацієнтами, які вже після першого курсу лікування відчувають колосальний прогрес у покращенні свого стану здоров’я, – зазначила Раїса Богатирьова, відповідаючи на запитання журналістів після закінчення огляду клініки. – І єдине, про що мене просили батьки маленьких пацієнтів, яким потрібна допомога та реабілітація, – запровадження комплексної державної підтримки українців, які мають проблеми зі здоров’ям».

За словами Міністра, сьогодні у Трускавці є усі можливості для успішної реабілітації пацієнтів – це і термальні води, і рекреаційна зона, і фаховий персонал на чолі із професором Володимиром Козявкіним. «Держава і надалі буде підтримувати розвиток новітніх технологій у лікуванні хворих. У цьому році на Колегії Міністерства охорони здоров’я України за пропозицією Президента України ми прийняли рішення про створення в Україні п’яти реабілітаційних центрів. Вони не матимуть такої потужності, як цей у Трускавці, але стануть тими острівками, де впроваджуватиметься у життя ідеологія і технологія, розроблені професором Володимиром Козявкіним», – розповіла керівник МОЗ України. При цьому вона звернула увагу на те, що йдеться не лише про дітей, які страждають на ДЦП, але й про дорослих українців, які зазнали травм на виробництві, на шахтах, у ДТП. Тобто центри надаватимуть весь комплекс реабілітаційних медичних послуг, пояснила Раїса Богатирьова.

Оскільки розвиток таких центрів потребує значних фінансових вкладень, держава сподівається на іноземні інвестиції в цю сферу, які повністю або частково покриють витрати. З метою підтримки та розвитку майбутніх центрів, повідомила Міністр, було створено робочу групу, до складу якої увійшли академіки, які займаються нейрохірургією, реабілітологією та суміжними дисциплінами.

Під час зустрічі, в якій також взяли участь голова Львівської ОДА Олег Сало, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін, президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк та представники МОЗ України, неодноразово підкреслювалося, що Міністерство охорони здоров’я орієнтується на європейські стандарти якості медичного обслуговування. Голова Львівської ОДА Олег Сало запевнив, що для розвитку медицини Львівщини залучатимуться іноземні інвестори і особлива увага приділятиметься умовам, в яких працюють медики.

Довідка:

Міжнародна клініка відновного лікування збудована у 2003 році в екологічно чистій зоні Прикарпаття – на курорті Трускавець.

Основним методом лікування, який застосовується в клініці, є система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відома також у світі як «Метод Козявкіна». Ця система реабілітації офіційно визнана в Україні і, завдяки своїй ефективності, здобула широкий міжнародний авторитет: метод Козявкіна був включений в четвірку найефективніших консервативних способів реабілітації пацієнтів з дитячим церебральним паралічем.

В даний час Міжнародна клініка відновного лікування за своєю технологією та ефективністю медичної реабілітації не має аналогів в Європі та Америці. Протягом останніх 22 років понад 40 тисяч пацієнтів з 63 країн світу пройшли курс лікування за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Щорічно Міжнародна клініка приймає біля 4000 пацієнтів, серед яких понад 2000 дітей з усіх областей України.

Директор клініки – доктор медичних наук, професор кафедри реабілітації Київської академії післядипломної освіти, Герой України, Заслужений діяч науки та техніки України, Лауреат Державної премії України Володимир Ілліч Козявкін.

Метод Козявкіна – високоефективна інноваційна технологія відновного лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом та наслідками органічного ураження нервової системи. В основі системи реабілітації лежить полімодальний підхід із застосуванням різнобічних методів впливу на пацієнта. Основним компонентом методики є біомеханічна корекція хребта та великих суглобів, у поєднанні з комплексом лікувальних заходів: рефлексотерапією, лікувальною фізкультурою, системою масажу, ритмічною гімнастикою, механотерапією та апітерапією.

Прес-служба МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України +ФОТО

Одна репліка к “В Україні створять п’ять реабілітаційних центрів за методикою Козявкіна”

  1. luda :

    Це дуже добре, що створюються центри. Але чи буде можливість у інвалідів туди потрапити? У Козявкіна ціни, що нашим українським інвалідам туди не потрапити!!! Де нам брати кошти на реабілітацію???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*