У Слов’янську молоді інваліди зможуть пройти курс реабілітації

1 30 30349-1u 2. реабілітації

Днями журналістам показали, як працює центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Слов’янську.

Практично рік тут надають допомогу інвалідам, яким ще не виповнилося 35 років. З ними щодня працюють масажисти, логопеди, тренери з фізкультури, психологи і педагоги. Фахівці Центру оцінюють стан молодих людей з обмеженими можливостями і виявляють проблеми, які потребують вирішення. Для кожного програма реабілітації підбирається індивідуально.

Зараз у Центрі реабілітацію проходять тільки жителі Слов’янська. Заклад розрахований на денне перебування. Проблема для інвалідів з інших міст – проживання.

– Центру доручено укласти договори з гуртожитками або санаторіями Славкурорту, щоб вони могли проживати там, а отримати курс реабілітації тут. Адже у центрі молоді люди проходять не тільки реабілітацію, а й насамперед, вчаться жити в суспільстві, – зазначила начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Також, вона наголосила, що всі послуги надаються Центром безкоштовно. Наступного року установу планують розширити. Після ремонту тут зможуть приймати ще більше осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*