Де у Львові можна позичити реабілітаційне обладнання?

1 25 reabil 2. обладнання

  1 25 reabil 1

“Цієї зими мій батько невдало впав на вулиці і зламав ногу. Йому відразу наклали гіпс. Увесь цей час він лежить, не встаючи з ліжка. За тиждень-два гіпс знімуть. Лікар порадив пошукати спеціальні ходунки або милиці. Чула, що у Львові діє випозичальня реабілітаційного обладнання, але, де вона, не знаю. Чи можете вказати адресу?”

Антоніна Кравець, м. Львів

Ірина Старовецька, регіональний керівник мережі заходів підтримки центрів Домашньої опіки в Україні:

– При Міжнародному благодійному фонді “Карітас України” справді діє випозичальня реабілітаційного обладнання. Люди, які потрапили в скрутні життєві ситуації і не можуть дозволити собі придбати його, можуть звернутися до нас і абсолютно безкоштовно позичити те, що їм необхідне.

Це можуть бути протипролежневі комірчасті матраци і подушки, пневматичні чаші для миття голови, подушки для підтримки шиї, туалетні крісла, інвалідні візки, двоколісні ходунки, чотирьохопорні палиці тощо. Маємо обладнання лише для дорослих! Випозичальний термін діє місяць, але за потреби його можна подовжити. З людиною, яка позичає обладнання, складаємо зобов’язання на його використання. Вимагаємо лиш вказати адресу і контактний телефон. Інколи люди подають ще й паспортні дані, виписку з лікарні.

Тим, хто потребує допомоги з реабілітаційним обладнанням, ніколи не відмовляємо! Аби тільки воно в нас було. Маємо до випозичальників єдине прохання – не нищити його. Тим, хто хоче скористатися нашою послугою, радимо звернутися на адресу: м. Львів, вул. Озаркевича, 4 або зателефонувати на номер: (063) 745-60-66.

Ольга Шведа

Львівська Поштa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*