Дитяче свято на Хмельниччині

1 17 2 siayvo 2. реабілітації, інвалідів

  1 17 2 siayvo 1Під гаслом “Ми єдині своїм різномаїттям” засяяло дитячими посмішками, заграло барвами талантів, затріпотіло візерунками національних орнаментів дитяче свято на Хмельниччині.

З 8 по 11 липня 2014 року в м. Хмельницькому відбувся науково – практичний семінар з вивчення та обміну методиками ранньої реабілітації та соціалізації дітей з вадами здоров’я методами психологічної, фізичної та творчої реабілітації “Сяйво дитинства – 2014”.

Соціально-мистецький проект започатковано 2013 року Всеукраїнською організацією інвалідів “Союз організацій інвалідів України”, Міністерством соціальної політики спільно з Державною службою з питань інвалідів та ветеранів, органами місцевої влади.

У заході взяли участь майже 200 осіб, з яких більше 120 – діти та молодь.

Спеціалістам органів соціального захисту населення захід дає змогу практично навчитись новим та перспективним методам реабілітації дітей з використанням нових видів і технік декоративно-прикладного мистецтва.

Для дітей – учасників майстер-класів – захід має неоціненне значення з огляду на мотивацію до удосконалення майстерності та можливості ознайомлення і вивчення нових технологій виготовлення виробів, використання нових матеріалів, освоєння незнаних технік виконання. А головне – кожен з учасників був нагороджений хвилею оплесків та щирих теплих почуттів.

Семінар – практикум відбувався за двома напрямками – сценічна майстерність та декоративно-прикладне мистецтво.

Приємно вразило глядачів висока виконавська майстерність сценічних номерів та виставкових виробів, пронизана патріотичними почуттями до рідної України, що засвідчило те, що діти серйозно готувалися до щорічного заходу, намагаючись донести глядачу свою максимальну професійність та патріотизм. Тому визначити найкращих учасників було просто неможливо, кожен по-своєму неповторний та колоритний.

Втім учасники заходу отримали призи і подарунки – дипломи-сертифікати виконавців та майстрів, а також стартові пакети мобільного зв’язку, альбоми для малювання, рюкзаки, пляшки натурального соку, магнітні наліпки тощо.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*