Англійці дітям з «Відродження»

1 21 4 06836884 2. дітей-інвалідів, реабілітації

  1 21 4 06836884 1

Чернігів. До обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» завітали давні партнери з Великої Британії — представники благодійної організації «Англійська допомога знедоленим дітям». Уже багато років поспіль ця організація систематично доставляє гуманітарні вантажі не тільки для реабілітаційного центру, а й для інвалідів, сиріт і малозахищених верств населення області. Проектом співпраці з англійськими благодійниками передбачено фінансування комплексної реабілітації дітей-інвалідів центру, оснащення сучасним обладнанням та апаратурою, методичними матеріалами і посібниками, повідомляє «Хвиля Десни».

На святковий захід до центру також завітали заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін.

Вихованці центру реабілітації дуже ретельно готувалися до цієї зустрічі. Весела святкова концертна програма за їх участю дуже сподобалась гостям. Діти охоче демонстрували всі свої уміння і таланти: читали вірші, співали, танцювали.

— Цей реабілітаційний центр працює завдяки педагогам, викладачам, лікарям і спонсорам. Усі ви робите героїчний подвиг — допомагаєте діткам соціалізуватись у суспільстві. Ця робота, беззаперечно, є важкою і без спонсорської допомоги просто неможлива. Ми будемо робити в подальшому все, щоби допомога закладу з часом збільшувалась, а якість послуг розширювалась, — підкреслив Сергій Журман, звертаючись до присутніх.

Спілкуючись із засновником благодійної організації Аланом Хілларом та його колегами, Сергій Журман зазначив, що через події, які відбуваються в країні, зменшено фінансування всіх закладів і установ. Усі можливі ресурси спрямовуються на схід країни, для того, щоб не гинули люди, не страждали діти. Багато сімей з Луганської та Донецької областей приїжджають і на Чернігівщину. Для надання їм необхідної допомоги, зокрема у частині розселення, влаштування в дитячі дошкільні заклади, школи-інтернати, потрібно винайти та залучити чимало коштів.

У свою чергу Алан Хіллар наголосив, що благодійна організація готова до тісної співпраці з регіоном.

— Ми надаватимемо допомогу до тих пір, поки вона потрібна. Це не завжди означає фінансово, але завжди на благо знедолених та нужденних, — підкреслив він.

Сергій Журман подякував англійським спонсорам за гуманітарну допомогу для дітей-інвалідів та незмінність курсу Великої Британії щодо територіальної цілісності України, а також відстоювання у Раді Європи поглиблення санкцій проти Росії.

— Ми готові до співпраці з усіма фондами, благодійними організаціями, у тому числі і Великої Британії, для подальшого поглиблення та обміну досвідом, — наголосив заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*