Благодійні майстер-класи для людей з особливими потребами

1 05 1 DSCF8215s 1 2. інвалідністю

  1 05 1 DSCF8215s 1

3 грудня фахівці та слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завітали в обласний центр професійної реабілітації інвалідів, що у селі Олександрія.

Як зазначила заступник директора РЦПТО ДСЗ з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко, у навчальному закладі з увагою і розумінням ставляться до потреб людей з інвалідністю. Приміром, тільки цього року в центрі опановували професії та підвищували кваліфікацію 154 особи. А майстер-класи у Міжнародний день інвалідів для людей, які проходять професійну реабілітацію в Олександрії, уже стали традиційними.

Ось і цього разу для тих, хто проходить професійну реабілітацію, провели майстер-класи за професіями «перукар» та «кравець». Під керівництвом майстра виробничого навчання Анни Зотік слухачі курсів перукарів-модельєрів робили стрижки чоловікам та святкові зачіски жінкам. Це відразу людям з особливими потребами підвищило настрій перед урочистостями, які проходили цього дня.

  1 05 1 DSCF8216s 2

Майстер виробничого навчання Лілія Давидюк продемонструвала жінкам, котрі опановують професію швачки, прийоми оздоблення речей за допомогою комп’ютеризованої вишивальної машинки. Усі охочі мали змогу тут же вишити на серветках свої ініціали.

Слухачі вручили підопічним центру невеличкі солодкі подарунки, придбані за власні кошти.

Довідково: Упродовж січня – листопада 2014 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел.(0362)68-37-95) професійну підготовку та перепідготовку проходили 32 особи з інвалідністю. Вони здобували професії монтажника інформаційно-комунікаційного устаткування, продавця, слюсаря з ремонту автомобіля, взуттьовика, бармена, водія автомобіля, кухаря, діловода, касира, косметика, оператора котельні, педикюрника, кравця та ін. Ще 122 особи підвищували свою кваліфікацію на короткотермінових курсах.

Зараз у РЦПТО ДСЗ продовжують навчання 14 людей з інвалідністю (11 осіб проходять професійну підготовку, 3 особи навчаються на курсах «Підприємець-початківець»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*