У Франківську за кошти Посольства Німеччини облаштували сенсорну кімнату інтеграції та терапії діток з особливими потребами

1 29 1 2427 8 2. особливими потребами

  1 29 1 2427 8 1

Громадська організація «Світанок» об’єднує більше сотні родин з Івано-Франківська та області, які виховують дітей з особливими потребами (аутизм, синдром Дауна, порушення психомовленнєвого розвитку).

У травні 2015 р. організація відзначила своє п’ятиріччя, яке співпало з відкриттям центру для занять з дітьми, пише Фіртка.

Приміщення для роботи «Світанку» надала Вовчинецька сільська рада на пільгових умовах.

“Облаштувати нове приміщення вдалося спільними зусиллями. Крім особистих пожертв батьків, кошти для діяльності громадської організації виділили Івано-Франківська міська та обласна ради. Так вдалося облаштувати кімнати для проведення реабілітаційної роботи з дітьми”, – кажуть в організації.

За ініціативи та підтримки громадської організації «Поступовий гурт франківців» «Світанок» отримав грантові кошти Посольства Німеччини для облаштування сенсорної кімнати інтеграції та терапії діток з особливими потребами, яка почала функціонувати у вересні цього року.

Наразі завершується реалізація проекту за підтримки Івано-Франківської міської ради в рамках Конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в 2015 році «Європейськість та відкритість Івано-Франківська в контексті проблеми аутизму».

В рамках цього проекту будуть розроблені та надруковані інформаційні плакати, буклети та навчальний посібник з питань ранньої діагностики і реабілітації дітей з розладами аутичного спектру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*