Навчився жити на візку сам — навчи іншого…

1 31 5 Foto2 2. реабілітації, інвалідів

  1 31 5 Foto2 1

З 2 по 13 квітня 2016 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного Комітету спорту інвалідів України (с.Яворів, Львівська область) пройде 2 Табір активної реабілітації.

Захід організовано Національною Асамблеєю інвалідів України спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів за фінансової підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Партнером в організації таборів активної реабілітації є Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Група активної реабілітації».

Метою табору є досягнення людиною, що користується кріслом колісним максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя. Учасником табору активної реабілітації можуть бути особи з наслідками ушкодження спинного мозку та ураженням функцій тазових органів, які не мають пролежнів та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

Наступний табір планується 30 травня — 8 червня 2016 р.

Якщо Ви зацікавлені та бажаєте взяти участь в наступних таборах – заповніть анкету на сайті НАІУ.

Національна Асамблея інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*