«Аратта» відкрила двері для особливих людей (ВІДЕО)

«Аратта» відкрила двері для особливих людей (ВІДЕО). люди, person, man, suit, clothing, human face, tie, smile, standing, dressed. A person wearing a suit and tie

Реалізувати свій творчий потенціал та отримати вдосталь спілкування особливі люди відтепер зможуть і в Чернігові. Обласна благодійна організація «Аратта» створила центр, де люди з особливими потребами зможуть отримувати реабілітаційні послуги. Напередодні Міжнародного дня інвалідів центр відчинив свої двері.

— Ми обрали категорію людей: і дітей із 6 років, і осіб до 60 років. Це люди, які мають вади фізичні або розумові, які не мають можливостей реалізувати себе у суспільстві, — Вікторія Філатова, керівник обласної благодійної організації «Аратта».

Проект «Повноцінне життя!» передбачає організацію денного перебування людей з особливими потребами в центрі. Тут їм допомагатимуть розвивати навички самообслуговування, проводитимуть для них майстер-класи, тренінги, трудотерапію. Не менш важливою частиною реабілітації стане фізичне навантаження.

— Сюди входять такі напрями, як фізичні вправи, робота на тренажерах, дихальна гімнастика, — Ярослав Дудіч, реабілітолог.

У рамках соціальної реабілітації клієнтів центру долучатимуть і до арт-терапії. Вже в існуючому реабілітаційному театрі «Дивосад» люди зможуть розкрити творчий потенціал і показати акторські здібності на виїзних показах вистав.

— Коли відкриється цей центр, у нас з’явиться можливість більше спілкуватись, протягом тижня ми можемо проводити тут театротерапію, тренінги, це чудово, що буде повноцінне життя для наших акторів, — Ірина Пісня, керівник театру «Дивосад».

Центр працюватиме за підтримки закордонних партнерів. Отримати реабілітаційні послуги зможуть не тільки мешканці Чернігова, а й області.

ЧEline

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*