Благодійники з Нідерландів привезли обладнання для реабілітаційного центру

Благодійники з Нідерландів привезли обладнання для реабілітаційного центру. коломия, реабілітаційний центр, благодійники, дітей-інвалідів, інвалідність, person, human face, smile, indoor, clothing, standing, wall, woman, people, posing. A group of people posing for the camera

27 лютого коломийських центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відвідали керівники соціальних установ з усієї області та благодійники із Нідерландів.

Представники нідерландського фонду Wilde Ganzen та організацією OEKU спільно з Львівською асоціацією реабілітологів організували тренінг у два етапи, де педагоги реабілітаційних центрів з шести районів області удосконалювали навички з догляду і харчування важкохворих діточок.

Приїхали гості з Нідерландів не з порожніми руками: подарували коломийському центру соціальної реабілітації адаптоване крісло та вертибілізатор, вартість яких коливається у межах 2 тисяч євро, та іграшки. В інші подібні заклади області також передали подарунки та обладнання для дітей з інвалідністю.

– Ми справді потребуємо такого обміну досвідом і сучасного обладнання для догляду за дітками з інвалідністю, – каже директор реабілітаційного центру в Коломиї Ірина Трачук. – Багато вже зроблено, але на цьому зупинятися не варто. Щодня 28 діток і їхні батьки чекають нашої підтримки, тому ми маємо зробити максимум, щоб забезпечити цим малюкам оптимальні умови для занять, підтримки здоров’я і відпочинку.

Заступник міського голови Сергій Коцюр подякував від міста благодійникам з Нідерландів за підтримку і увагу до соціальних питань у нашій країні. В свою чергу фонд Wilde Ganzen та організація OEKU запевнили, що співпраця на цьому не закінчиться.

Відділ інформаційної політики

Коломийська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*