Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району продовжує надавати послуги з фізичної реабілітації і в умовах воєнного часу

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району продовжує надавати послуги з фізичної реабілітації і в умовах воєнного часу. київ, центр комплексної реабілітації, воєнний час, послуга, інвалідність

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району продовжує надавати послуги з фізичної реабілітації і в умовах воєнного часу. київ, центр комплексної реабілітації, воєнний час, послуга, інвалідністьВ умовах воєнного часу Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва запроваджує нові форми надання реабілітаційних послуг. Відповідні послуги можуть надаватись дистанційно із застосуванням відео, теле технологій.

На сьогодні фахівцями з фізичної реабілітації центру широко використовуються та впроваджуються різні видів заходів.

Залежно від діагнозу, мобільності дитини, індивідуальних протипоказань і готовності батьків бути включеними у процес допомоги дітям, нашими фахівцями надаються такі послуги:

On-line консультації через Viber, Telegram, Zoom. Такі консультації включають оцінку стану пацієнта, контроль за виконанням індивідуальних вправ, корекційні рекомендації для батьків. На заняттях батьки або опікуни максимально включені в такий процес і він є максимально ефективним. Проводяться заняття 2 – 4 рази на тиждень залежно від стану і бажання дітей.

Створення індивідуальних відеоуроків, які є максимально уніфікованими для більшості дітей із певною нозологією. Для дітей без обмеження руху, це корекційні відеозаняття для виправлення постави, нормалізації ходи, практики дихальної гімнастики та загальнозміцнюючі вправи для покращення кровообігу і підняття тонусу організму. Для дітей з обмеженнями рухів (різні форми ДЦП) це надання матеріалів для мобілізаційносуглобових та масажних вправ для знаття спастики і покращення рухливості суглобів, профілактики контрактур.

Консультативна підтримка батьків, надання методичних відео фахівців-професіоналів у відповідній галузі. Рекомендації з проведення із дітьми відпочинку в ігровій формі із залученням ерготерапевтичних методик. Зворотний зв’язок з батьками або дорослими дітьми для надання якісних послуг і максимально індивідуального підходу.

Зворотний зв’язок є обов’язковою умовою для ефективної реабілітації. Тому батьки звітують спеціалістам про виконання заходів, які були рекомендовані дітям. Такі звіти подаються у виді фото і відео.

Найголовніше, що дітям подобається виконувати такі завдання та спілкуватися.

Джерело: Управління соціального захисту населення Святошинської РДА.

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*