Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 8 років

Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 8 років. житомир, центр комплексної реабілітації, послуга, фахівець, інвалідність

Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 8 років. житомир, центр комплексної реабілітації, послуга, фахівець, інвалідність

22 травня виповнилося 8 років Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради.

8 років тому заклад починав з роботи з 10-ма дітками, а наразі протягом року в Центрі надаються послуги понад 250 дітям, повідомляє Житомирська міська рада.

Реабілітація діток з інвалідністю здійснюється в Центрі за допомогою спеціальних методів, способів і в умовах, які максимально сприяють засвоєнню знань і соціальному розвитку.

У Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю ЖМР застосовуються різні види реабілітації, а саме:

  • соціальна;
  • соціально – побутова;
  • психолого – педагогічна;
  • фізична.

З кожною дитиною з урахуванням індивідуальних особливостей працює скоординована команда фахівців, які ретельно добирають та здійснюють комплексні реабілітаційні заходи.

Оскільки в умовах карантину Центр не веде безпосередній прийом дітей, фахівці закладу надають практичні рекомендації батькам в телефонному режимі, розміщують інформаційні матеріали на сторінці у соціальній мережі «Facebook», доставили продовольчі набори родинам, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Але робота не зупиняється – Центр готує багато різноманітних розвиваючих ігор та завдань, планує різні заходи та події, зокрема, і відкриття групи денного догляду для дітей з інвалідністю, але вже після закінчення карантину.

Бажаємо Центру розвитку, нових ідей та їх успішного втілення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*