Чотирилапий реабілітолог: як лабрадор Мартін лікує дітей (ВІДЕО)

Чотирилапий реабілітолог: як лабрадор Мартін лікує дітей (ВІДЕО). рівне, канистерапия, лабрадор, лікування, чотирилапий лікар, sitting, person, indoor, couch, seated. A woman sitting on a bench reading a book

Чотирилапий реабілітолог: як лабрадор Мартін лікує дітей. рівне, канистерапия, лабрадор, лікування, чотирилапий лікар

Символ нового року – собака – може лікувати. У Рівному лабрадор Мартін допомагає розвиватися дітям з обмеженими фізичними можливостями. До кожного маленького пацієнта – індивідуальній підхід

Дворічний лабрадор Мартін шукає сховані від нього Михайликом смаколики. Пес допомагає дітям з обмеженими фізичними можливостями стати впевненішими у собі та спритнішими. Серед реабілітаційних занять – спільне подолання смуги перешкод та вправи на швидкість.

Будь-яка взаємодія з Мартіном для маленьких пацієнтів має неабияке значення, кажуть реабілітологи. Наприклад, розчісування пса впливає на розвиток дрібних м’язів, а пригощання додає сміливості.

Лікування із залученням собак називається каністерапією. У рівненському реабілітаційному центрі цей вид лікування запровадили шість років тому. Мартін тут уже другий чотирилапий лікар.

“Деякі діти починають говорити, в деяких покращуються рухи загальної моторики, у всіх дітей покращується дрібна моторика. Розвиваються комунікативні навички і діти розкриваються. Це нелегкий процес, довготривалий, але це відбувається, і це користь”, – розповідає вчитель-реабілітолог Тетяна Ковальчук.

Кожен сеанс можуть відвідувати одночасно до семи дітлахів. Курс лікування від місяця – до року. Загалом у кудлатого терапевта – зо два десятки постійних пацієнтів. Щоб їх якісно лікувати, пес щоденно тренується.

За східним календарем, символом 2018 року буде собака. Тож, Мартіна запросили виступити на новорічному святі для пацієнтів реабілітаційного центру.

Ігор Добренко, Рівне

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*