Для франківських немовлят проводитимуть реабілітацію за методом Войта

Для франківських немовлят проводитимуть реабілітацію за методом Войта. івано-франківськ, дцп, метод войта, немовля, інвалідність, toddler, baby, newborn, person, indoor, bed, human face, diaper, boy, child. A woman holding a baby

Для франківських немовлят проводитимуть реабілітацію за методом Войта. івано-франківськ, дцп, метод войта, немовля, інвалідність

Вперше в Івано-Франківську завдяки грантовій програмі посольства Чехії в Україні, з березня по жовтень цього року в міському пологовому будинку започаткують новий метод реабілітації хворих діток – метод Войта.

Що це за метод і як він працює? Принцип Войта-терапії – це не тільки вплив на рухову сферу, а й на все тіло загалом: сенсорна, вегетативна та психічна система.

Сьогодні дитячий церебральний параліч є однією з найчастіших причин дитячої інвалідності. Серед недоношених дітей його частота складає до 46 випадків на 1000 діток. Проте, на жаль, в Івано-Франківську немає спеціалістів, які володіють принципом Войта-терапії та Войта-діагностики.

Тому в рамках реалізації проекту буде закуплено відповідне обладнання для реабілітації новонароджених та діток з церебральним паралічем, а також проведене у Чехії навчання для лікарів-спеціалістів цієї галузі. Про це в мережі повідомила секретар Івано-Франківської міськради Оксана Савчук.

Бліц-інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*