«Дні відкритих дверей» у Центрі «Дорога життя» (ФОТО)

«Дні відкритих дверей» у Центрі «Дорога життя» (ФОТО). проект twinning, ужгород, центр дорога життя, раннє втручання, семінар, person, wall, indoor, floor, medical equipment, scientific instrument, machine, clothing, medical, home appliance. A group of people standing in a room

«Дні відкритих дверей» у Центрі «Дорога життя». проект twinning, ужгород, центр дорога життя, раннє втручання, семінар

Ужгород. Саме «Днями відкритих дверей» можна назвати кінець минулого тижня в Медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога життя», адже заклад приймав гостей звідусіль.

Так, з візитом завітала група фахівців із Франції, які взяли участь у семінарі в рамках реалізації проекту Twinning щодо підтримки і запровадження раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

Експерти проекту Стефан Поль, Марк Шово та Андрій Третяк ознайомили ужгородських колег із моделлю професійної практики щодо надання послуги раннього втручання, а зав. відділенням раннього вручання Центру Ірина Рошкович розповіла про те, як працюють в цьому напрямі закарпатські фахівці. Поділилася досвідом з цього приводу і голова товариства захисту осіб з інвалідністю «Надія» Ольга Принцовська.

А наступного дня за участі французьких колег в Закарпатській ОДА відбулося засідання обласної робочої групи з раннього втручання, в якому взяли участь найбільш обізнані та зацікавлені фахівці з цього питання.

У цей же час Центр «Дорога життя» відвідала ще одна група візитерів, у складі якої були фахівці з закладів реабілітації осіб з особливими потребами зі Словаччини, Чехії та Угорщини. Вони оглянули приміщення «Дороги життя», познайомилися з роботою його працівників. Найбільше затримувалися гості в приміщенні, де розміщений унікальний реабілітаційний тренажер «Локомат», адже такий комплекс для поновлення навичок ходіння є далеко не в усіх подібних закладах.

Основні миттєвості цих візитів – у світлинах.

UZHGOROD.in

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*