Федерація футболу України допомагатиме реабілітувати поранених бійців (ВІДЕО)

Федерація футболу України допомагатиме реабілітувати поранених бійців (ВІДЕО). ффу, ветеран, поранений, співпраця, інвалідність, sign

Федерація футболу України допомагатиме реабілітувати поранених бійців. ффу, ветеран, поранений, співпраця, інвалідність5 канал

Підтримка футбольних програм зі спортивної реабілітації учасників бойових дій – відповідний договір про співпрацю підписали Федерація футболу України та Національна рада спортивної реабілітації захисників України.

Документ передбачає підготовку спортсменів до змагань різних категорій ветеранів, а також проведення щорічних чемпіонатів України, Кубку Нескорених і національних чемпіонатів із футзалу. Це стосуватиметься учасників бойових дій, які дістали поранення, контузії або отримали інвалідність. Перші змагання відбудуться вже восени, дату мають повідомити згодом.

“Це розвиватиметься регіонально, там будуть тренери, спортмайданчики, будуть охочі, ну і там за фізичними можливостями, бо не всі можуть брати (участь – 5.UA). Але я думаю, що перші, з тих, хто гратиме в футбол, вони будуть підтягувати інших”, – вважає голова ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України” Вадим Свириденко.

“Це і тренування, і регіональні змагання на місцях. Ще одне – в кожному місті в нас будуть ігри зі збірною України, ми будемо пропонувати підтримку наших хлопців на трибунах, спілкування з юними футболістами”, – зазначив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*