Група луганчан з інвалідністю проходила реабілітацію в Карпатах

Група луганчан з інвалідністю проходила реабілітацію в Карпатах. інваспорт, особливими потребами, табір, інвалід, інвалідність, sky, person, clothing, smile, woman, human face, girl, posing, man, mountain. A group of people posing for the camera

Група луганчан з інвалідністю проходила реабілітацію в Карпатах. інваспорт, особливими потребами, табір, інвалід, інвалідністьПротягом 12 днів, з 3 по 14 вересня, представники різних міст та районів області з особливими потребами відвідали табір фізкультурно-спортивної реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, що розташований у Карпатах.

Цього разу подивитись на красу Західної України долучились понад 20 жителів із Сєвєродонецька, Щастя, Марківки, Старобільська, Лисичанська та Кремінної.

«Курс реабілітації був насиченим. Учасники залучалися до різних занять: це фізичні вправи, ігри, обов’язкові тренажери», – розповів директор Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт» Юрій Кравченко.

Організаторами табору виступили Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» спільно з Луганським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів України.

Зазначимо, подібні табори проводяться щорічно. Якщо ви бажаєте долучитись до цього заходу в 2018 році, потурбуйтесь про це вже зараз. Детальніша інформація за телефоном: 095 586 53 19.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*