Ігор Вдовенко обговорив із Василем Пасічником перспективи Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження»

Ігор Вдовенко обговорив із Василем Пасічником перспективи Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». чернігів, дитина-інвалід, перейменування, реконструкція, інвалідність, person, man, table, indoor, computer, laptop, working, clothing, furniture, bottle. A group of people sitting at a table

Ігор Вдовенко обговорив із Василем Пасічником перспективи Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». чернігів, дитина-інвалід, перейменування, реконструкція, інвалідність

2 листопада голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з керівником Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», кандидатом медичних наук та заслуженим лікарем України Василем Пасічником.

Під час спілкування Василь Пасічник розповів, що створений та очолюваний ним Центр, вже працює у Чернігові більше двох десятиліть і став першим в Україні закладом такого типу. Зараз тут проводиться комплексна медико-соціальна реабілітація дітей з ураженнями центральної нервової системи, іншими захворюваннями та порушеннями рухів, мови, поведінки не лише з Чернігова, а й області. З 2014 року надається допомога дітям переселенців із Луганської та Донецької областей.

Василь Пасічник ознайомив голову обласної ради з новаціями та передовими методиками надання комплексних медичних, психологічних, соціальних, педагогічних послуг для реабілітації дітей з інвалідністю. За кошти міського бюджету та спонсорську допомогу від меценатів українського походження із Великобританії та США проведено реконструкцію 4 корпусів, басейну та гідро масажного блоку, відкрито дитячий стоматологічний кабінет.

Зараз постало питання щодо приведення закладу у відповідність до Наказу Міністерства соціальної політики України, штатного нормативу чисельності працівників та перейменування його в обласний Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження».

В ході обговорення питання щодо перейменування учасники зустрічі дійшли згоди доручити розгляд цього питання профільній комісії обласної ради та внести на чергове пленарне засідання.

Ігор Вдовенко подякував кавалеру ордена князя Ярослава Мудрого ІV і V ступенів, Почесному громадянину Чернігова Василю Пасічнику та колективу Центру за плідну роботу, відзначивши, що колеги-депутати не залишать поза увагою порушене питання і з розумінням поставляться до його вирішення та приведення у відповідність до чинного законодавства України.

Ігор Вдовенко обговорив із Василем Пасічником перспективи Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». чернігів, дитина-інвалід, перейменування, реконструкція, інвалідність

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Чернігівська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*